O AtinaHome

O ATINAHome

ATINAHome to prosty i nowoczesny system typu Smart Home wyprodukowany przez firmę Keratronik.

Składa się z MultiSensora i zamka AtinaLock połączonych aplikacją na telefon. Za pomocą zamka można zdalnie zamykać i otwierać drzwi oraz udostępniać mieszkanie rodzinie i gościom. MultiSensor zaś kontroluje parametry pomieszczeń od jakości powietrza i liczby osób w mieszkaniu aż po poziom hałasu.

ATINA odpowiada na potrzeby 3 grup: indywidualnych właścicieli (ATINAHome), właścicieli i zarządców nieruchomości (ATINARent) oraz deweloperów (ATINAEstate).

Dlaczego ATINA?

SmartHome nowej generacji

W przeciwieństwie do tradycyjnych Smart Home’ów, AtinaHome to system z wbudowanymi niezbędnymi funkcjami, by kontrolować dom. Klient nie musi podpinać dodatkowych czujników.

Intuicyjne
użytkowanie

AtinaHome to system prosty w obsłudze i stworzony z myślą o indywidualnych właścicielach mieszkań. Składa się z zamka na drzwi AtinaLock i MultiSensora, który bada m.in. temperaturę czy wilgotność powietrza w mieszkaniu.

Wygoda i bezpieczeństwo

System AtinaHome umożliwia zdalne dbanie o bezpieczeństwo m.in. za pomocą aplikacji informuje o tym czy zamek jest zamknięty oraz ile osób przebywa w mieszkaniu. Jest to możliwe, ponieważ w mieszkaniu umieszczony jest MultiSensor, który jest połączony z aplikacją.

Innowacyjność

AtinaHome odpowiada na stale zmieniające się potrzeby klientów indywidualnych, którzy wymagają rozwiązań prostych, skutecznych, bezpiecznych i ułatwiających codzienne życie m.in: możliwość zarządzania nieruchomością z każdego miejsca na świecie.

Nieinwazyjność

Urządzenia AtinaHome pasują do większości zamków, co w praktyce oznacza, że zamontowanie zamka nie wymaga trwałej ingerencji w konstrukcję drzwi. Proces montowania jest łatwy i odwracalny.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?